Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

Kadra

Konsultanci

kobieta-awatar

Marzenna Piwowar-Zrazek

DYREKTOR

Konsultant ds. promocji zdrowia i bezpieczeństwa

m.piwowar-zrazek@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 1

(46) 833 20 04 wew. 225

mężczyzna-awatar

Radosław Małkus

WICEDYREKTOR

Konsultant ds. geografii i projektów

r.malkus@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 2

(46) 833 20 04 wew. 202

kobieta-awatar

Robert Gruszewski

Konsultant ds. informatyki

r.gruszewski@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 6

(46) 833 20 04 wew. 210

Konsultacje:
poniedziałek-wtorek: 14:00 – 18:45
środa: 14:00 – 17:30
czwartek: 14:00 – 18:30

kobieta-awatar

dr Beata Krokocka

Konsultant ds. animacji pracy twórczej, zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych

b.krokocka@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 9

(46) 833 20 04 wew. 205

 

Konsultacje:

poniedziałek-piątek: 8:00 – 15:00

kobieta-awatar

Elżbieta Masny

Konsultant ds. przedmiotów humanistycznych

e.masny@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 9

(46) 833 20 04 wew. 205

 

Konsultacje:

poniedziałek-piątek: 8:00 – 15:00

czwartek 13:30 – 15:00

kobieta-awatar

Magdalena Mikulczyk

Konsultant ds. pracy z uczniem
ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

m.mikulczyk@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 6

(46) 833 20 04 wew. 210

Konsultacje:
poniedziałek-wtorek: 15:00 – 19:15
środa-czwartek: 14:30 – 19:00

mężczyzna-awatar

Marek Rawski

Konsultant ds. wychowania

 

m.rawski@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 3

(46) 833 20 04 wew. 204


Konsultacje:

poniedziałek-piątek: 8:00 – 15:00

mężczyzna-awatar

ks. dr Roman Sękalski

Konsultant ds. katechezy

 

r.sekalski@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 6

(46) 833 20 04 wew. 210


Konsultacje:

środa: 8:00 – 15:00

kobieta-awatar

Teresa Uszyńska

Konsultant ds. pomocy
psychologiczno-pedagogicznej

t.uszynska@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 6

(46) 833 20 04 wew. 210

Konsultacje:

wtorek: 14:30 – 19:00

czwartek: 14:30 – 18:45

kobieta-awatar

Małgorzata Wrzodak

Konsultant ds. edukacji polonistycznej
i bibliotek

m.wrzodak@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 7

(46) 833 20 04 wew. 207


Konsultacje:

poniedziałek-piątek: 8:00 – 15:00

Doradcy metodyczni

kobieta-awatar

Maria Biernat

Doradca metodyczny

edukacji wczesnoszkolnej

m.biernat@creskierniewice.edu.pl

(46) 833 20 04 wew. 209

Konsultacje:

wtorek 9:45 – 11:15

czwartek 12:00 – 13:30

kobieta-awatar

Anna Garstka

Doradca metodyczny
wychowania przedszkolnego

an.garstka@creskierniewice.edu.pl

(46) 833 20 04 wew. 209

Konsultacje:

wtorek 14:30 – 16:00

czwartek 14:30 – 16:00

kobieta-awatar

Renata Stępniak

Doradca metodyczny
religii

r.stepniak@creskierniewice.edu.pl

(46) 833 20 04 wew. 209

Konsultacje:

wtorek 14:30 – 16:00

czwartek 13:30 – 15:00

kobieta-awatar

Alicja Wachnianin-Męcina

Doradca metodyczny
historii

a.wachnianin@creskierniewice.edu.pl

(46) 833 20 04 wew. 209

Konsultacje:

wtorek 14:30 – 16:30

czwartek 15:20 – 16:20

lukasz-wojenka awatar

Łukasz Wojenka

Doradca metodyczny edukacji dla bezpieczeństwa/wychowania fizycznego

lukasz.wojenka@creskierniewice.edu.pl

(46) 833 20 04 wew. 209

Konsultacje:

wtorek 14:30 – 16:00

środa 8:30 – 10:00

kobieta-awatar

Małgorzata Znyk-Kaszewska

Doradca metodyczny
matematyki/fizyki

m.znyk@creskierniewice.edu.pl

(46) 833 20 04 wew. 209

Konsultacje:

poniedziałek 12:30 – 14:00

środa 8:30 – 10:00

Nauczyciele-Bibliotekarze

kobieta-awatar

Małgorzata Bartnicka

Kierownik Filii w Brzezinach

m.bartnicka@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Beata Sawicka
Kierownik Filii w Łowiczu
b.sawicka@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Agnieszka Bakalarska-Majka

a.majka@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Sara Bolek

s.bolek@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Elżbieta Brocka

e.brocka@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Aneta Brzezińska

a.brzezinska@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Elżbieta Burzyńska

e.burzynska@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Anna Kowalczyk

a.kowalczyk@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Agnieszka Rutkowska

a.rutkowska@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Monika Sibielak

m.sibielak@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Małgorzata Siucińska

m.siucinska@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Iwona Szwed

i.szwed@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Mariola Szymczak

m.szymczak@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Aleksandra Szyszkowska-Dziąg

a.szyszkowska@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Jolanta Wojenka

j.wojenka@creskierniewice.edu.pl

kobieta-awatar

Mariola Ziental

m.ziental@creskierniewice.edu.pl

Administracja

kobieta-awatar

Anna Kłopocka

Zastępca głównego księgowego

a.klopocka@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 1

(46) 833 20 04 wew. 215

mężczyzna-awatar

Marcin Kowalik

Informatyk

m.kowalik@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 4

512 059 216

kobieta-awatarAlina Kozieł

Starszy inspektor

crewl@creskierniewice.edu.pl

sekretariat

(46) 833 20 04 wew. 250

kobieta-awatar

Ewelina Laska

Informatyk

e.laska@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 3

(46) 833 20 04 wew. 203

kobieta-awatar

Ewa Michalak

Specjalista ds. kadr

e.michalak@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 1

(46) 833 20 04 wew. 214

kobieta-awatar

Anna Michalska

Specjalista

a.michalska@creskierniewice.edu.pl

sekretariat

(46) 833 20 04 wew. 201

kobieta-awatar

Bogumiła Pawlak

Księgowa

b.pawlak@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 1

(46) 833 20 04 wew. 206

kobieta-awatar

Karolina Sławińska

Główny księgowy

k.slawinska@creskierniewice.edu.pl

Numer pokoju: 1

(46) 833 20 04 wew. 215